Kierowcy mają dość i blokują stacje Orlenu: "Musimy tankować, żeby pracować"
W całym kraju kierowcy zamierzają blokować stacje paliw Orlenu. Pierwsze próby już były. Tak jak dziś (środa 8 czerwca) w Lublinie. Zrezygnowali na widok policji.
09.06.2022 08:00