Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pracując nad sprawą kradzieży elektronarzędzi i przedmiotów budowlanych w jednym z remontowanych budynków w Tczewie ustalili, że sprawcą najprawdopodobniej jest pracownik firmy usługowej. 24 listopada tego roku funkcjonariusze zatrzymali i przewieźli do jednostki Policji wcześniej wytypowanego obywatela Ukrainy.
- KPP Tczew
39-latek kradł sprzęt z miejsca pracy. Przedmioty sprzedawał potem w lombardzie. Jego pracodawca wycenił straty na łącznie 3300 złotych. Cześć mienia o wartości 1700 złotych policjanci odzyskali i zwrócili właścicielowi.
Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowody posłuży do postawienia zatrzymanemu zarzutów kradzieży. Mężczyźnie grozi teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.



![Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA] Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-poeci-poszukiwani-powstaje-tomik-wierszy-1759143015.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze