Podczas ostatniej audycji poruszyliśmy temat turnieju hokejowego, który odbył się na tczewskim lodowisku przy TC SIR. Dużego progu wejścia do hokeja oraz największy problemów tej dyscypliny w naszym kraju.
Ostatnia rozmowa była także okazją do pożegnania
"Sportowe Chęci" się nie kończą, dalszy cykl rozmów dalej będzie prowadzić Michał Bollin i Piotr Wojciechowski, którym serdecznie dziękuję za współpracę i niezapomniane rozmowy.
Dziękuję też Wam, naszym słuchaczom i miłośnikom sportu. Nie żegnam się, mówię do zobaczenia.
- Dawid Chęć
Zachęcamy do wysłuchania zapisu audycji:



!["Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA] "Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-chce-znow-byc-tata-na-100-historia-piotra-wegiery-i-apel-o-pomoc-rozmowa-1762540882.png)
![Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA] Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-jak-poruszamy-sie-po-tczewie-miasto-pyta-mieszkancow-o-komunikacje-publiczna-1761729809.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze