Podczas tegorocznego świątecznego jarmarku w Gdańsku, w ramach "Psychologicznej Audycji Nienazwanej" rozmawialiśmy z mieszkańcami Trójmiasta o ich sposobach na odpoczynek i tworzenie rodzinnej atmosfery.
Jak zachować spokój?
Czy można cieszyć się świętami, nie zatracając się w obowiązkach i hałasie? Jak wyłączyć myśli o pracy, choć na chwilę? Posłuchajcie rozmowy i wywiadów ze spotkanymi na Jarmarku Bożonarodzeniowym mieszkańcami Gdańska oraz turystami.
"Psychologiczną Audycję Nienazwaną" prowadzi Aleksandra Hotowy. Audycja pojawia się antenie Radia Tczew w każdy czwartek po godzinie 15:00.



![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze