Kiedy wybory?
Szóstego prezydenta naszego kraju będziemy wybierać 18 maja. Wówczas odbędzie się I tura. Lokale otwarte będą od 7:00 do 21:00. Ewentualny pojedynek dwóch kandydatów w drugiej turze czeka nas 1 czerwca. Podczas pierwszego terminu na kartach do głosowania pojawią się nazwiska:
- Artura Bartoszewicza
- Magdaleny Biejat
- Grzegorza Brauna
- Szymona Hołowni
- Marka Jakubiaka
- Macieja Maciaka
- Sławomira Mentzena
- Karola Nawrockiego
- Joanny Senyszyn
- Krzysztofa Stanowskiego
- Rafała Trzaskowskiego
- Marka Wocha
- Adriana Zandberga
Transport osób z niepełnosprawnościami
Osoby z niepełnosprawnościami, które w dniu wyborów (18 maja) chcą skorzystać z transportu samochodem przystosowanym do przewozu OzN do siedziby obwodowej komisji wyborczej, prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby do Urzędu Miejskiego w Tczewie
- Łukasz Brządkowski Prezydent Miasta Tczewa/Facebook
Termin mija 15 maja o godzinie 14:00. Urzędnicy czekają na zapisy pod numerem telefonu: 58 77 59 309. Transport zgłoszonych wyborców odbywać się będzie w dniu wyborów od 12:00 do 15:00 oraz od 17:00 do 20:00.








Napisz komentarz
Komentarze